Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 5566 Kez Okundu

Aktif pasif komşumuzdaki performans

Aktif pasif komşumuzdaki performans

AP Komşum ile sikiş hikayesi

Merhaba sevgili gay sex hikaye sever arkadaşlar bu gün sizlere anlatacaklarımı okudukça çıldıracaksınız.

Ben 20 yaşında, yakışıklı bir erkeğim. Karşı apartman komşumuz İsmail abi ile lise çağlarından tanışıyorduk, bana İngilizce derslerimde yardımcı olurdu.

Bir akşam eve giderken sokakta karşılaştık. “Akşam ne yapıyorsun?” dedi. “Bilmem, dışarı çıkarım herhalde.” dedim. “Bana gelsene, evde kimse yok, sohbet ederiz!” dedi, “Olur!” dedim. Yemekten sonra İsmail abilere geçtim. Onun odasında oturduk sohbet ediyorduk. “Şarap içer misin?” dedi, “Olur!” dedim.

Mutfaktan bardakları ve kırmızı şarabı getirdi. Başladık içmeye. Odasında kendi yatağı ve karşısında bir kanepe vardı. O yatağında oturuyor, ben kanepede oturuyordum. Az sonra yatağından kalkıp kanepeye benim yanıma geldi.

Üçüncü kadehlerin sonlarında ben az çakır keyf olmuştum. İsmail abi bana, “Berkay, uzun zamandır senden hoşlanıyorum!” deyip yavaşça dudaklarıma doğru uzandı ve dudaklarımdan yavaşça öptü. Şaşırmıştım, ama nedense ses çıkarmadım, o da durmadı.

Artık resmen emiyordu dudaklarımı, cesareti artmıştı. Yaz ayı olduğu için altımda şort, üzerimde sadece tişört vardı. Elini tişörtümün altında sokup okaşmaya başladı beni. Sonra tişörtümü çıkarıp boynumdan aşağı doğru heryerimi emiyordu. Bu arada eli şortumun üzerinden sikimi okşamaya başladı ve ben de ses çıkarmıyordum…

Aktif ve pasif komşumun aklı

Şortumu çıkarmaya çalışınca ben kanepede oturur vaziyete geldim ve o çıkardı. O yerde, ben kanepede oturur vaziyette iken, külodumun üzerinden sikimi öpp kokluyordu. Külodumu da çıkarıp sikimi yalamaya başladı. Bu arada iki eli de kalçalarımı okşuyordu. Ses çıkarmadım. gay sex hikaye

Artık sikim ağzında kazık gibi olmuştu. Bir on dakika kadar sikimi ve taşşaklarımı emdikten sonra dayanamadım ben ve boşaldım. Daha doğrusu tutamadım kendimi. Sanki erken boşaldığıma az kızmış gibiydi, ama bir şey demedi.

Ben çırılçıplaktım, o ise giyinikti. Peçete ile temizlendikten sonra ayağa kalktık. Şimdi ayakta sevişiyor, bir yandan da onu soyuyordum. O da çırılçıplak kaldı. Sevişirken siklerimiz birbirine değiyordu ve onunki de kazık gibi olmuştu. Arkasına geçtim, boynunu emiyor, kulak memelerini emiyor, sikimin kafası kalçasının aralarında dolaşırken deliğine değiyordu.

Ben deliğini hafif hafif yoklarken, “Bekle bir saniye!” dedi. Dolabı açıp bebe yağı çıkardı. Sikime ve deliğine bolca sürdü. “Hadi şimdi yavaş yavaş sok, birden sokma!” dedi ve ben sokmaya başladım. Harika bir götü vardı. Göğüslerini okşaya okşaya götüne girip çıkıyordum. O ise sessiz sessiz ofluyor, beni tahrik ediyordu…

Sonra yatağına doğru domaldı. Tekrar soktum götüne, kalçalarını okşaya okşaya gidip geliyordum. “Harikasın Berkay, teşekkür ederim sana!” diyerek beni dahada azdırdı. Benim de çok hoşuma gitmeye başlamıştı artık, çok zevk alıyordum. Bir ara İsmail abi elimi tutup kendi sikine götürüp, “Onu da sen okşa!” dedi.

Dediğini yaptım. Böyle yirmi yirmibeş dakika gidip geldim. Deliği daracık olduğu için sikim alev gibi olmuştu ve dayanamadım patladım içine. Sımsıkı sarıldım arkadan, köküne kadar bastırdım sikimi. İkimiz de ofluyorduk artık…

Sonra yatağa girdik, biraz uzandık, dinlendik. Tenlerimiz birbirine değiyordu. İsmail abinin siki halen kazık gibi duruyordu. Benimki söndü 2 kez boşalınca. İsmail abi durmuyor, öpüşüp sevişmeye devam ediyordu.

Sonra sırt üstü uzandı ve “Ben de seni istiyorum Berkay, olur mu?” dedi. Şaşırdım, “Nasıl yani?” dedim. “Kucağıma otursana?” dedi. Biraz tedirgin oldum, ama içimden (kimse yok bir deneyim, acırsa bırakırım nasıl olsa) dedim. Üzerine çıktım.

Gay sex hikayemiz süper oldu

İsmail abi, “Bebe yağını sür deliğine!” dedi. Uzandım aldım sehpadan ve bolca sürdüm deliğime, biraz da parmakla içlerine sürdüm. Sonra İsmail abinin kazık gibi olmuş sikini deliğime doğru ayarladım, yavaş yavaş oturmaya başladım. Yarısına kadar alınca da yavaş hareketlerle oturup kalmaya başladım.

Sikilmek de hoşuma gitmeye başlamıştı, çok da acımıyordu. İsmail de aşağıdan yukarı hareket etmeye başladı. Bir ara tamamına kadarı girince az canım yandı ve “Ahhh!” dedim.

İsmail abi durdu ve “Acıdı mı Berkay?” dedi. “Evet, sen dur ben oturup kalkayım abi!” dedim. “Olur!” dedi. O göğüslerimi, kalçalarımı okşuyor, ben oturup kalkıyordum. Bu arada benim sikim de tekrar kalkmıştı, kendi kendime otuz bir çekiyordum. İsmail abinim ufak olmayan siki deliğimde sıcacık olmuştu, çok zevk almaya ve terlemeye başladım artık.

Yarım saattir sikiyordu beni ve benim gözlerim kaydı, “Artık yoruldum!” dedim. Beni üstünden indirip sırtüstü yatırdı, ayırdı bacaklarımı ve belimin altına bir yastık koydu, sonra tekrar sokup sikmeye devam etti.

Bir yandan dudaklarımı emiyor, bir yandan köklüyordu. Sanırım 40 dakikadır sikiyordu. Sonunda, “Geliyorum Berkay, harikasın!” dedi ve içime sıcacık boşaldı. Çok hoşuma gitmişti, ilk kez olmuştu, ama pişman olmamıştım, sikmekten de sikilmekten de çok zevk almıştım.

O günden sonra haftada en az 2-3 kez biribirimizin olduk 

Hikaye hakkında görüşleriniz