Sex Hikayeleri

8 sene önce - Admin Ekledi - 2074 Kez Okundu

Arkadaşımın Türbanlı Ablasını sikişim

Arkadaşımın Türbanlı Ablasını sikişim

türbanlı sex1 türbanlı sex2 türbanlı sex3

Selam arkadaşlar benim adım Ayhan ben lise mezunu bir gencim okul bittikten sonra okumak istemedim ve şu an çalışıyorum kendi paramı kendim kazanıp yine aynı şekilde kendim yiyorum o zaman olduğu gibi şimdide bu hayat bana çok iyi geliyor. Ancak çok samimi olduğum arkadaşlarım benim gibi düşünmeyerek onlar okumaya devam ettiler. Özellikle Ahmet isminde çok yakın bir arkadaşım var o da aynen diğer arkadaşlar gibi okumayı seçti ve okumaya devam ediyor. Ahmet’ le uzun zamandır arkadaşız ve nerdeyse yediğimiz içtiğimiz hiç ayrı gitmez. Özellikle haftasonlarında olan izinlerimde kesinlikle birlikte takılırız.  Neredeyse günlük olarak Ahmet’le buluşuruz ve ben her fırsatta onlara gitmeye çalışırım bunun en büyük sebebi ise ablasıdır. Ablası o kadar tatlı ve hoş bir kız ki bakışları beni cezp ediyor. Sütun gibi bacakları ve giydiği seksi kıyafetler kız bir patlamaya hazır bomba gibi ortalıklarda geziyor ve ben ne zaman onu görsem öyle bir azıyorum ki kendimi tutamıyorum özellikle bir keresinde beni o kadar çok azdırmıştı ki kendimi tutamayım onların tuvalete gidip asılmıştım bile.

O gün ben işe gitmemiştim ve Ahmet’ le birlikte özel bir işimiz vardı ve onlarda buluşacaktık bizim için mühim bir işti ve ben erkenden onlara gitmiştim ama Ahmet evde yoktu bir iş için dışarıya çıkmıştı ve henüz gelmemişti ben dışarıda beklemeyi düşünürken ablası beni içeri davet etti ve içeride bekle birazdan gelir dedi. Ben de içeride beklemeye başladım ve bir saat boyunca ablasını kestim aslında o çok fazla benimle ilgilenmiyor ve benim varlığımın bile farkında değildi. Ahmet’ in ailesi de köye gitmişlerdi ve ablasıyla benden başka evde kimse yoktu ben düşünüp keserken Ahmet’ ten bir mesaj geldi kanka benim iş akşama kadar uzadı buluşmayı iptal edelim diye ben çok şaşırmıştım ve ablasına hiç çaktırmadan mesajı kapattım söylemedim çünkü kalkmak istemiyordum derken ablasına laf atıyordum benimle konuşması için o pek fazla oralı değildi ve nihayetinde durup benimle konuşmaya başladı ilk sorduğu soru ise Ahmet’ in çıktığı bir kız varmı oldu. Hayır dedim peki Ahmet çapkın bir erkek mi diye sordu ben de hayır dedim değil peki o zaman sen çapkınmısın sevdiğin veya kız arkadaşın var mı ben de cevap verdim sevdiğim bir kız var ancak onun yaşı benden baya büyük bu nedenle onunla konuşamıyorum konuşmak istemiyorum aksi halde tersleyebilir dedim o da bana olurmu öyle şey niye terslesin git konuş belki o da sen ne düşünüyorsan aynı şekilde düşünüyordur dedi.

Ben o söz üzerine kendimi topladım biraz cesaret gelmişti ve ablasına dedim ki diyelim ki ben senden hoşlanıyorum ve sana böyle bir şey dedim sen ne hissederdin ya da karşılığın ne olurdu dedim o da bana o zaman ben de seni hemen öperdim dedi ve ben lafı biter bitmez yapıştım bunun dudaklarına ve öpüşmeye başladık ablası karşılık veriyordu bana üstelik benden önce kaç tanesiyle öpüştüyse o kadar güzel öpüyordu ki dili boğazımın her noktasına değiyordu ben de bu sayede iyice azıyordum. Benim sikim tamamen dim dik ve taş gibi olmuştu ve onu orda domaltıp arkasına geçtim. Dur dedi Ahmet gelirse ne olacak ben de ona dedim ki hayır Ahmet gelmeyecek akşam gelecek rahat olabilirsin bana mesaj attı dedim. O da bunun üzerine rahatladı ve külotunu sıyırıp arkasına aldı beni sikimi hafiften tükrükledim ve götünden içeri girdim sikim o kadar irileşmişti ki onun götünü nerdeyse yırtıp içeri girdi. Ben tam anlamıyla girdiğimde o zevkten kuduruyordu ve sik beni diye bağırıyordu ben de iyice bir güzel siktim onu gelip gittikçe iyice zevke geldim ve ne kadar dölüm varsa götüne boşaldım sonra eğildim ve amını yalamaya başladım ben onu yaladıkça o inliyordu ve bakire olduğu için amından sikemiyordum. Götünden sikerken sikerken onu da boşalttım ve göt deliği iyice genişlemişti.  Ve artık sen git Ahmet gelmeden dedi ve ben üzerimi giyerek oradan çıktım. Akşamüzeri Ahmet eve gelmiş ve ablasına ona hiçbir şey söylememiş daha sonrasında ertesi gün beni aradı ve buluşalım dedi ben yine evlerine gittim ve onu birkaç posta daha götünden siktim. Şimdi en yakın arkadaşım olan Ahmet’ in ablasını her fırsatta sikiyorum Ahmet bunun farkında değil ve bilmiyor zaten benim de duyurmaya kesinlikle niyetim yok

Hikaye hakkında görüşleriniz