Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 4622 Kez Okundu

Eniştemin damarlı yarrağı beni dağıttı

Eniştemin damarlı yarrağı beni dağıttı

Enişte gay sex hikayesi

Merhaba gay sex hikaye sever arkadaşlar . Geçen ay ablamın kocası Ali eniştem beni sikerek fena yıprattı. Büyük damarlı olan sikini ağzıma sokarak bir an olsun bile çıkartmadı.

Benim de çıkartmaya niyetim yoktu zaten, çünkü tadı efsaneydi. Bu arada ben sadece pasif bir gayım. Şimdi hikayeme gelelim.

Evet canlarım ben o gün, eniştemin beni çağırmasının üstüne evine gittim. Ablamı annemlere göndermişti evde tek kalıyordu. Bende gittim öyle. Bana harika bir masa kurmuştu.

Masada’ da viski vardı. En sevdiğim olan 18 yıllık bir viskiydi. Ben hemen masaya oturdum ve harika bir şekil de viski içmeye başladım.

Eniştem de bir yandan beni izliyor bir yandan da hoş muhabbetlerle viski içiyordu. Galiba bir yerden benim pasif gay olduğumu duymuştum.

O gün de içime seksi bir tanga giymiştim. Ben biraz daha sarhoş olunca eniştem beni kucağına oturttu ve sikimi okşamaya başladım.

Hiçbir şey demedim ben ona çok hoşuma gidiyordu çünkü. Ben hemen onun dudaklarına yapıştım ve biraz öptükten sonra beni iterek şş dedi bana uy dedi.

Ben de tamam diyerek onun o güzel sikini kendi istediğini gibi ağzıma aldım. Gerçekten de delicesine bir şekil de sakso çekmeye başlamıştım.

enişte sex hikaye
enişte sex hikaye

Eniştem de benim götümü parmaklıyordu. Biraz daha sakso çektirdikten sonra beni ters yatırdı ve tangamı sıyırıp göt deliğimi yalamaya başladı. sex hikaye

Gerçek zevk buydu benim için resmen inlemeye başlamıştım. Eniştem benim götümü hem parmaklıyor hem de yalıyordu. Ben zevkten köşe oluyordum.

Seksi bir şekil de kendimden geçerek götümü yalatmaya devam ettim zevke o kadar dalmışım ki bir anda götüme koca bir alet girmesiyle irkildim. Ohhh offf!!! diyerek inliyordum.

Götüm resmen açılmıştı. Eniştem beni sikmeye başladıkça benim götümden zevk suları akmaya devam ediyordu. Gerçekten de muazzam bir zevkti bu.

Daha sonra eniştem beni kucağına alıp sikmeye başladı. Bu sefer dudaklarıma yapışarak göt deliğimi sikiyordu. Ben zevkten deliriyordum.

20 dakika boyunca beni böyle inleterek siktikten sonra ohhh geliyorum diyerek bütün döllerini göt deliğimin içine akıttı. Biraz daha sakso çektim ona sikini temizlemek için.

Saksodan sonra bana artık sen benim ikinci karım ve fahişemsin dedi. Bende tamam diyerek yatıp uyudum. Bir daha ki sefer jartiyer giydirip sikecek beni.

Hikaye hakkında görüşleriniz