Sex Hikayeleri

8 sene önce - Admin Ekledi - 6606 Kez Okundu

Köydeki Deliye verdim resimli sex

Köydeki Deliye verdim resimli sex

köylü türbanlı sexMerhaba değerli türbanlı sex severler Benim adım Nagihan ve eşim ile 2 yıldır evliyim. Kasaba tarzı bir yerde yaşıyoruz ve küçük bir yer burası. Nasıl desm herkes birbirini tanır ve haberi vardır. Gelelim cinsel hayatıma benim çok güzel bir tenim  ve amcığım var. Bal dök yalayın o derece. Bunu ben değil kocam ve kocamdan önceki sikicilerim söylemişti. İlk kendimi 18 yaşında dayı oğluna siktirmiştim ve sonrası gelmişti. Kocam ise salak olduğu için kendimi ona kakalamıştım. Sizlere yaşadığım bu sikişlerimi değil de enfes bir seks hikayeleri anımı anlatacağım. Son zamanlar da tekrarını yapmak için can attığım bir sex hikaye anımı anlatıyorum direk.

Bulunduğum kasaba küçük olduğu için herkes birbirini tanır demiştim. Bizim kasabanın bir delisini var ama öyle bir deli değil. Bu sonradan olmuş ve hep bol şeyler giydiği için çeşme başında ki karılara bakarken kalkan siki tüm asaba karılarının ağzına dolaşmıştı. Ahh bu deli Sıtkı bizi altına alsa sikmekten canımızı çıkarır ahaha ahha diye gülüyorlardı. Bu konuşmalar benim bilinçaltıma girmişti ve Deli Sıtkı’nın yarrağını ister olmuştum.

Bir sabah kocamın yarrağını amcığımda istemiştim ama kocam salak olduğu için benim gül gibi tenimi bırakıp işine gitmişti. O gittikten sonra ben de kendimi okşayıp parmaklıyordum. O arada kendime dedim ki dur şu Sıtkı’yı bulum da az bakayım. Dışarı çıktığımda Sıtkı şansıma evin az ilerisindeydi. Etrafta kimsecikler yoktu ve ıssızdı. Ben de Sıtkı’yı el işareti yaparak çağırdım. Sıtkı’da bir şey vereceğim yemek falan sanıp koşa koşa gelmişti. Ya Sıtkı şuramda bir şey var çok kaşınıyor kaşısana sen dedim. Sıtkı’da kafasını sallayarak bana şeker alırsan olur dedi. Ben de elinden tutup tamam alacağım sana şeker ama kimseye söylemeyeceksin tamam mı dedim. Tamam dedikten sonra eve soktu Sıtkı’yı.  Üstümde ki eteğimi çıkartıp yatak odama götürdüm deliyi. Sıtkı benim tenimi görünce siki kalkmıştı ama anlamıyordu tabi. Ben de bacaklarımı kaldırarak siyah külotlu çorabımdan çıkan amcığıma dokunup oramı kaşımasını söyledim. Sıtkı deli ya parmağıyla kaşırken amcığıma soktu parmağını ve burası delik dedi. Ben de delik işte o yüzden kaşınıyor dedim amcığıma sokacak başka bir şeyin yok mu senin dedim. Sıtkı nasıl bir şey diye sordu. Ben de şu önünde çıkan bir şey var bakayım bir ona dedim. Sıtkı çıkarıp bunu sokarım o zaman dedi. Yalnız Sıtkı’nın siki hayvan gibiydi. Kapkalın ve kara bir yarraktı. Sıtkı’nın yarrağına uzanıp ama bu çok kalın neyse tükürüp ısaltım da kolay  girsin dedim. Sıtkı’nın yarrağına tükürüp ıslattım kalın ve kapkara yarrağını. Sonra yarrağını tutup hafifçe yırttığım siyah külotlu çorabımın arasından amcığıma sokmaya başladım. Sıtkı ben yavaşça sokarken dayanamadı ve tamamını soktu. Ben acı içinde ahhhhh deyince Sıtkı hemen çıkardı. Ben de çok cnaım acıdı beklesene dedim. SItkı dayanamadım deyince çok mu hoşuna gitti iyi o zaman sürekli gir çık yap dedi.

Kalın yarrağını daracık amcığıma sokup çıkarıyordu Sıtkı. Bir süre sonra hızlı vurarak sok şunu dedim. Kalın yarrağını Şap şap diye sokup çıkartıyordu Sıtkı. Resmen amcığımı delip geçiyordu. Ohhh diye ahlıyordu hızlan deli Sıtkı hadi daha hızlı diyordum. Nasıl iyi geldi mi kaşıntın geçti mi diyordu bana. Ben de şap şap sesini duymak istiyorum hızlı sok şunu hala kaşınıyor dedim. Sıtkı tamam o zaman deyip ŞAP ŞAP ŞAP diye deli gibi girip çıkmaya başladı amcığıma. CUp diye içime kayıyordu köyün delisi. Ahh salak kocam ne hallere düşürdün ahh canım acıyor ohhh ahh ah Şpaşap Şap şap ohh amcığımı nmahvederek sikiyordu köyün delisi. Sıtkı çok geçmeden içime boşalmıştı ve hemen sikini temizleyip eline para verdim ve yolladım. O kalın sikli deliyi iyi eğitirsem artık beni hep sikerdi. O nasıl bir alettir ki benim amcığımı mahvetti ya öyle. İşte köyün delisi ile olan sex hikayeleri anım bu kadar. Hoşça kalın.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Hikaye hakkında görüşleriniz

 • Serkan Tarafından
  24 Nisan 2022 Tarihinde

  Harika olmuş merhaba gizlilik içinde gorusebilecek bayan arkadaş arıyorum sadece bayanlar 053523259**

 • Aslan Tarafından
  4 Şubat 2023 Tarihinde

  Merhaba 20 cm sikim sikilmek isteyen arasın antalyadayım 05357117** yaş farketmez

 • serdar Tarafından
  12 Kasım 2023 Tarihinde

  Olgun evlı yanlız kadınlar ğızlılıge onem verenler 30. 2 79. 80 kılo Ankaradayım 053807742**

 • serdar Tarafından
  12 Kasım 2023 Tarihinde

  Olğun 053807742** bayanlar