Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 8870 Kez Okundu

Teyzem üzerinde ilk milli oluşum

Teyzem üzerinde ilk milli oluşum

Teyzemdeki göğüslere hastayım

Merhaba ensest sex hikaye severler ben teyzeme aşık birisiyim. oldum olası onu istiyorum 😀 ve direk hikayeme geçmek istiyorum. benim adım Burak bir tatil günü pazardı galiba yine benim teyze oğlu sevgilisiyle buluşmuş eve giderlerken kızın annesi bunları görmüş ve kavga çıkmış işte ve bize geldiler sonra biraz abimle oturup gittiler.

Akşama doru telefon çaldı ve arayan teyzemdi kızın annesi babasıyla konuşmaya gideceklerini bizimde gelmemizi istedi bizde tamam dedik. gittik kızın babasıyla babamlar kavga yapacaktı az kalsın kalktık eve geldik.

tabi babası tettidler savurmuştu ve babası kızı da teyze oğlunu da yaşatmıyacanı sölemişti. bizde teyze oğlunu ve kızı alarak bize geldik bir gün bizde kaldılar.

Ertesi gün babanemlere gitmeye karar verdik. ve gittik gittiğimizde saat akşam 9.50 civarlarındaydı. planımız bir gün orda kalıp ikisi evlenip dönecektik ve sabah erken kalkcağımız için erkenden yattık.

Abim ve teyzemin benden iki yaş büyük olan oğlu yani 17 yaşında olan oğlu bi odada yattılar ve kapıyı kapattılar. babaannem odasına gitti. ve büyük babamla eniştem balkonda içiyorlardı galiba.

bizde annem babam ve teyzem ve ben yattık. bütün millet uyumaya başlamıştı bende 31 çekmeye başlamıştım teyzemin üstünde sutyen yoktu ve memeleri belli oluyordu.ve dayanamayıp elimi hafiften değdirdim bişey demedi. uyuyordu hala. bende daha ileri gittim ve birden uyandı ve bana ne yapıyorsun sen dedi.

bende şey teyze özür dilerim falan dedim. kendimi tutamadım dedim. teyzem kızdı ben senin teyzenim ne demek kendimi tutamadım iyi o zaman kendini tutamıyorsun diye gel sik bizi olacak iş mi dedi.

sonra bende tamam teyze çok özür dilerim dedim. teyzem hala kızgındı. bende ağlamaya başladım teyzem hala kızıyordu benim senin yaşında olum var hatta sen benim oğlumdan da küçüksün hem teyze anne yarısıdır nasıl böle bişey düşünüyorsun dedi.

bende teyzemin yanından kalkıp cam kenarına geçtim ve hıçkıra hıçkıra alamaya başladım. teyzem dayanamadı ve yanına çağırdı beni bende gittim ve bana ağlamamı anneme söylemiyeceğini söyledi ve gel yatalım dedi ben teyzemin biraz uzağına yatmıştım ama yorgan iki kişilikti ve üzerimiz açılıyordu teyzem beni çağırdı tamam gel üzerimiz açılmasın dedi bende tamam dedim ve gittim yanına.

sonra teyzem gözünü kapattı ve bit iki dakika sonra gözünü açarak bana yapmadan önce hiç düşünmedinmi dedi. bende teyze çok azmıştım gözüm görmedi dedim. teyzem güzelmiyim ben sence dedi. bende çok güzelsin seni çok arzuluyorum dedim.

Teyzemin bana yaptırdıkları

teyzem bana baktı ve benimle olmak istiyorsan anneni de yaparsın çünkü teyze anne yarısıdır dedi. ben kafamı eğdim teyzem bana baktı ve istiyor musun istemiyor musun dedi.

bende ucunda sen varsan her şeye razıyım dedim. o zaman benle gel dedi ve annemlerin yanına
gittik ve teyzem bana baktı ve başla dedi. bende napayım dedim teyzem bana ne yapmak istiyorsan annene de yap dedi bende ee dedim sonra da beni dedi ve güldü bende mecburen yorganı kaldırdım annemin üstünde siyah geceliği varddı. ve altında beyaz külot sırıtıyordu.

ve okşadım geceliği kaldırdım. teyzem annemin külotunu hafifçe indirdi anneme baktık daha anneme top atsan uyanmaz babam desen horluyodu.

ve ben biraz yaladım okşadım teyzem hadi uyanacaklar sik artık dedi. ve ben çıkardım sikimi biraz sürttüm hafif itekledim annem poposunu çekti ve uyanacak diye korktum sonra külotunu giydirerek kaçtık yanından kalbim duracak gibiydi sıra teyzemdeydi teyzem eniştenlere bir bak ne yapıyorlar dedi.

baktım sızmışlardı.ve sızmışlar dedim ve öpüştük biraz teyze çok karanlık göremiyorum dedim teyzemde görmeyi ver böle yap ne yapacaksan dedi bende yapamam ki dedim soran git arada gece lambası var onu aç hadi dedi bende
açtım teyzeme üstünü çıkartır mısın dedim.

teyzem eşofman üstünü çıkarttı sutyen giymemişti göğüsleri müthişti yaladım biraz süt içtim 🙂 sonra altına doğru kaydım teyzem çıplak kalmıştı ve benimkini ağzına aldı. biraz git gel yaptım sonra içine boşaldım ve teyzem bana kızdı soran özür diledim ve memesini ağzıma aldım sonrada giyindik sabah oldu hala teyzemle sikişiyorum ama çok az 🙁 olsun ama yine de çok zevkli

Hikaye hakkında görüşleriniz