Sex Hikayeleri

7 sene önce - Admin Ekledi - 1883 Kez Okundu

Türbanlı Komşum ile kaçamak

Türbanlı Komşum ile kaçamak

İnternette tanıştığım türbanlıyı siktim.
Merhaba, ismim Hakan. 35 yaşındayım, internette 40 yaşlarında olgun bir hatun ile tanıştım çok güzel bir kadın olmasa bile erkeğin ilgisini çekebilecek bir hatundu ilk etapta sadece arkadaş olarak görüşüyorduk çay içiyorduk sahilde geziyorduk falan.
Gerçekten arkadaş olarak özel bir hatundu doğrusu onunla zaman geçirmek benim ilgimi çekiyordu, hatta itiraf etmeliyim ki benim ile evlenmeyi kabul etse zerre düşünmeden onunla evlenirim.
Çok özel bir hatundur bana gerçekten erkeği olarak değer verir sikişmesek bile onunla birlikte olmak beni mutlu ediyordu birkaç ay sonra aramızda artık duygusal bağlantılar oluşmaya başladı el ele dolaşıyorduk arabam ile sahile çekiyor diz dize görüşüyorduk.
Öpüşüyorduk, koklaşıyorduk.
Öyle böyle derken sevgili olduk, benim ile evlenir misin dedim?
Sana bir şey itiraf etmeliyim hakan dedi, normal şartlarda senin ile hiç düşünmeden evlenirim.
Ama benim mecburiyetlerim var seninle evlenebilmem mümkün değil, belki ilerleyen yıllarda özgür olunca evlenebilirim dedi, evliyim ben resmen ama asla görüşmüyorum boşanmıyor benden falan dedi. Öptüm onu seni bekleyeceğim her zaman yanında olacağım sen benim karımsın artık falan dedim.
Çok sevindi, seni seviyorum gerçekten yalansızca dedim, o gün baya ileri gittik arabayı sahile değil ormana çektim orada konuşuyorduk.
Aldım kucağıma onu göğüslerini yalamaya başladım sikiştik artık karım oldu benim, her hafta sikişiyoruz.

Hikaye hakkında görüşleriniz