Sex Hikayeleri

8 sene önce - Admin Ekledi - 2177 Kez Okundu

Türbanlı Travesti resimli sex hikaye

Türbanlı Travesti resimli sex hikaye

türbanlı-travesti

Selam Erkelerim, Küçüklüğümden bu yana, içimdeki hanım ruhuna mani alamamıştım yıllar geçtikçe bende bir erkeğin kollarında sabahlara kadar sikilmek ve bir erkekle tıpkı yatakta sabaha kadar uyumak için sabırsızlanıyordum. kız kardeşimin baş örtülü olması ve dapdar elbiseler giyip,sokaklarda kırıta kırıta yürümesi benide türbana heveslendirmişti.bir süre sonra kız kardeşimin tesettürlü ve dapdar elbiselerini giyip,evde kimseler yokken aynanın karşısında mastürbasyon yapmaya başlamıştım.zaten uzun süredir de dışarı çıkarken her zaman içime kız kardeşimin dantelli ve ipincecik kilotlarını giymeyi alışkanlık haline getirmiştim.sokakta kırıta kırıta yürürken kalçalarımın arasında göt deliğime sürten kilotu hissetmediğim zaman rahat edemiyordum.zaten bakımlı ve devamlı epilasyonlu olmam,fiziğimin ve yüzümün seksi ve türbanlı bir kızdan farksız oluşundan dolayı dışarıda erkek elbiseleri ile olsam da hemen dikkat çekiyordum.yıllardır yarak hasreti ile yanan kalçalarım, yaraksızlıktan sanki beni sikin der bunun gibi iyice geriye ve yukarı doğru çıkmıştı.

İnce belim ve yıllarca elleye elleye on dört yaşındaki bir taze kız çocuğu kadar olan göğüslerim de oldukça dikkat çekiyordu.her sabah ve her akşam banyoda kendime bakım yaparak beni sikecek ilk erkeğime kendimi hazırlıyordum.bu arada ailemden de çekinmiyor değildim.ailem tutucu olmasına rağmen ,içimdeki kadınlık duyguları bundan böyle bütün bedenimi sarmış,engel alınmaz bir durum almıştı.artık her ne olursa olsun kendimi siktirmeye karar verdim.bende bir erkeğin dudaklarını saatlerce yalamak,onun yarağını sabahlara kadar emmek,döllerini dudaklarımda saatlerce bekletip yutmak,hatta erkeğimin göt deliğimi sabahlara kadar sikerek iri açmasını istiyordum. Bir keresinde evde kimseler yoktu. gine her zamanki gibi hemen kızkardeşimin odasına gidip,onun ipincecik ve dantelli külotunu bembeyaz bacaklarımdan kalçalarımın arasına geçirdim..kilotun arkası kalçalarımın içinde kaybolmuş fakat ön tarafındaki ip ince tüllü dantelli kısımda,küçücük olan erkekliğim hemen hemen belirgin bile olmuyordu.üzerime kilotun takımı olan ve göğüslerimin sadece yarısını doldurabildiği sütyenimi giydim. kalan boşluklarıda pamukla doldurup tam kızkardeşimin memeleri bu gibi katı ve dik görünmesini sağladım.sonra altıma kardeşimin ipek,ipincecik ve kalçalarımı ve bacaklarımı güçlükle sığdırdığım krem rengi eteğini giydim.

türbanlı-travesti5

Sonra üzerime açık mavi ve dapdar olan,küçük taşları bulunan badyi giydim.kızkardeşimin dolabından kendime birde beyaz üzerine al gül işlemeli ipek parlak türbanını giyip boğazıma sardım.sonra yalnızca yüzüme kızkardeşimin makyaj malzemeleri ile önce dudaklarımı kıpkırmızı ve parlak rujla boyayıp,ardından gözlerimi yüzümü boyadım.aynanın karşısına geçtiğimde gördüğüm görünüm dayanılmazdı.aynada karşımda sanki beni sikin diye bağıran bir tanesi vardı. kalçalarım olabildiğince dışarı çıkmış,incecik belim ve bir bebek kadar tatlı görünen yüzümle tahrik olmamak elde değildi.o gün kendimi ne olursa olsun siktirmeye karar verdim.o anda taze gelinin yarak özlemiyle yanması bunun gibi bende samimi içe yanıyor ,erkeğimin döllerini yalamak için sabırsızlanıyordum.akşam vaktiydi ve bizimkilerde misafirlikte gece geç saatlere kadar kalacaklardı.havada kararmıştı.

ama bizimkilerin gelmesine nerdeyse üç saate yakın zaman vardı.üzerimdeki kıyafetlerle evde dolaşırken,aklıma gelen fikri uygulamaya başladım.derhal tüm odanın ışıklarını yakıp,perdeleri sonuna kadar açtım.akşam olduğu için evdede ışıklar yandığı için dışarıdan ince tülün ardından beni tamamiyle gördüklerini biliyordum. Sonra evin arasında kırıta kırıta yürümeye kendimce temizlik yapmaya başladım.karşı balkonda kızkardeşimin peşinde olan mahalledeki erkek arkadaşlarımın gözleri pür dikkat bana baktıklarını fark ettim..sonra balkona çıkıp bir sigara yaktım.çaktırmadanda,beni,kızkardeşim sanan erkek arkadaşlarıma bakıyordum.gözlerini benden ayıramıyorlardı.zaten bizim evin karşısındaki balkondaki arkadaşlarımın alt katında kimse yoktu.yani salona geçtiğimde beni sırf onlar görebiliyorlardı..sonra salonun ışığını söndürüp,yatak odasının ışığını yaktım.

Arkamdan salona loş bir fer vuruyor ve beni dışardan farkettiklerini biliyordum..tv den bir yabancı müzik kanalının sesini açıp,loş ışıklı salonda dans etmeye başladım. Dans ederken kendimden geçmiş kalçalarımı bir o yana bir buyana sallıyordum.dikkatli bir biçimde dışarıya baktığımda beni kızkardeşim sanan arkadaşlarımın beni dikkatle izlediklerini gördüm. Onların izlemesi beni dahada tahrik ediyordu. derhal koltuğa uzandım..sanki dışarda bana bakanlardan haberim yokmuş gibi elerimi bacaklarımın arasında dolaştrmaya başladım .sonra küçücük olan erkekliğimi eteğimin üstünden okşarken ,balkondan geni gözetleyenleri düşündükçe daha aşırı tahrik oluyordum.eteğimi yavaş yavaş belime kadar sıyırdım.dantelli kilotumun içinde erkekliğim belirgin bile olmuyordu.

türbanlı-travesti4

Sonra dap dar eteğim belime çekilmiş vaziyette kırıta kırıta mutfağa gidip dolaptan iri ve kocaman bir salatalık aldım.yine içeriye odaya girdiğimde eteğimi aşağıya kadar indirip,balkona çıktım.mahalledeki erkek arkadaşlarım karşı balkona taplanmşlar ve kadro çoğalmıştı.onlara dikkatlice baktığımda çocullardan birisi kot pantolonunun üzerinden iki eli ile yarağını avuçlamış bana gösteriyordu. demekki beni görmüşlerdi.derhal içeriye girip,koltuğun üzerine oturup eteğimi yine belime kadar sıyırdım.sonra az önce mutfaktan aldığım salatalığı bir yarak yalar bu gibi dudaklarıma sokup çıkarmaya başladım.bir zaman salatalığı kıpkırmızı rujlu dudaklarıma sokup çıkarmayı bırakıp, üzerine krem sürdüm.

Koltuğun üstünde dik bir vaziyette koyupyavaşça üzerine oturmaya çalıştım.daha önce götüme aşırı kez salatalık sokmama rağmen bu seferki biraz büyük olduğu için girmekte zorlanıyordu..zorlada olsa salatalığın kafası göt deliğimden içeri girdiğinde tüm gücümle üzerine abandım..bir kaç denemeden sonra salatalık göt deliğimin içinde rahatlıkla gidip gelmeye başladı.ben aşırı derecede zevkten dolayı,hem salatalığı hızla arkama sokup çıkarıyor hemde dapdar badymin üstünden içini süngerle doldurduğum göğüslerimi avuçluyordum..arada bir pozisyonumu değiştirip salatalığı yine götüme sokup çıkarıyor sonra dudaklarıma alıp üzerindeki ıslaklığı yalıyordum.onbeş yirmi dakika kadar sonra göt deliğim iri açılmış neredeyse bir çay bardağının ağzı kadar büyümüştü.kocaman açılmış göt deliğime parmaklarımı sokuyor sonra tekrar parmaklarımı götümden çıkarıp doyasıya yalıyordum..sonra götümden ıslanmış salatalığı çıkarıp eteğtürbanlı-travesti2imi aşağıya indirdim.sonra sanki hiç bir şey olmamışgibi yeniden balkona çıktım.karşı balkondaki çocukların yüksek sesle ‘’off off tapıyorum sana yavrum’’ diye seslerini bana duyurdukları biliyordum.çocuklara bakıp gülümseyerek içeri girip kalın perdeleri kapadım..sonra beni kimse görmeden arkama tekrar salatalığı sokup,kendi kendime orgazm oldum. küçük sikimden akan meniler ellerimi döl yatağı yapmıştı.

 

 

Tüm dölleri alıp göt deliğimin üzerinde masaj yaptım. Hatta döllerin bir bölümü iri açılmış göt deliğimden içeriye akmıştı.sonra parmaklarımı tekrar göt deliğime sokup arkamdaki tüm menileri elime alıp yaladım ve yuttum..işim bittikten sonra evi eski haline getirdim ..bizimkiler geldiğinde saat onikiyide geçmişti.. sonraki günlerde beni balkondan izleyen arkadaşlarım beni kızkardeşim sandıkları için birkaç gün sonrasında,hepsi beraber olmuş ve kuytu biryerde türbanlı kızkardeşimi üç şahıs birden bire sikmişler.bana sonra arkadaşlarım gelip söylediklerinde moralim bozulmuş benzeri davrandım fakat benim asıl moralimi bozan,kızkardeşim bile sikilirken ben nasıl halen sikilemedim.bende bir taze kız kadar yarak diye yanıyorum. bir erkeğin sıcacık döllerini türbanıma ve dudaklarıma akıtması,sonra başımda türbanımla erkeğimin kollarında gece geç vakitlerde sahillerde kırıta kırıta yürümek,erkeğimin beni heryerde sikmesini,agzıma verip yalatmasını,canı isteyince dudaklarıma yapışıp saatlerce öpmesini bekliyorum… Bana tapacak, ilgilenen delikanlı beyler bana resminizle beraber mail atın hepsine cevap veririm.

Hikaye hakkında görüşleriniz